Безкоштовна бібліотека

У зв’язку з інформаційним перенасиченням і великою кількістю електромагнітного випромінювання, яке давить на голову, у нас іноді виникає непереборне бажання відчути спокій і тишу.

Найкращий спосіб втекти від проблем, помріяти, побути наодинці зі своїми думками – це книги, особливо книги французькою мовою. Вони є постійним супутником в нашому, деколи непростому житті. Книги здатні перенести нас на найвіддаленіші острови, повідати потаємні секрети, розповісти захоплюючі історії, навчити важливим і потрібним навичкам.

У школі Bonjour Français ви знайдете безліч цікавих і пізнавальних книжок французькою мовою будь-яких жанрів. Наша бібліотека повна несподіваних і приємних сюрпризів. Різноманітність французьких книжок школи Bonjour Français вражає. У нас є як детективи, так і любовні романи, адаптовані книги і оригінали, казки і історичні драми. Література щомісячно оновлюється, не бійтеся наштовхнутися на вже прочитану книгу.

Якщо ви боїтеся починати читання французьких книжок, оскільки вважаєте, що ваш рівень недостатньо високий – це не проблема для бібліотеки школи Bonjour Français. Ми з легкістю підберемо книжку, яка відповідає вашому рівню, неважливо чи це початковий рівень А1 або ж високий рівень С1. Отже у кожного є дивовижна можливість подивитися по-іншому на французьку літературу, відчути істинні думки і емоції письменника, відчути французький шарм.

Більш того, безліч книг містять в собі диск, на якому в аудіоформаті записана та ж книжка. Тобто ви зможете як прочитати книжку, так і прослухати її. А це важливо у вивченні французької мови, оскільки дає можливість читати фонетично правильно і покращує усне розуміння французької мови.

Перегортаючи наші книжки, кожен зможе відкрити для себе щось нове, таємниче і корисне. Двері бібліотеки школи Bonjour Français завжди відкриті для наших студентів!

Зв'язатись з Bonjour Français

Написати

office@bonjour-fr.com

Подзвонити

(044) 353 68 40;
067 352 83 43

Зайти в гості

28-а вул. Эспланадна
3-й поверх, Київ

Години роботи

Пн - Пт: 09.00 - 22.00
Сб: 09.00 - 18.00
Нд: вихідний

Підписатись на новини

Підписатись