Курс французької мови для початківців (з нуля)

Курс французької мови для початківців припускає вивчення французької мови з нуля або з одного з початкових рівнів А1 або А2. Завдання цього курсу – сформувати у початківців, які вивчають французьку мову, розуміння структури французького речення, закласти добру граматичну і лексичну базу! Більше того курс французької мови для початківців припускає повне освоєння фонетики французької мови. По закінченню цього курсу Ви зможете розмовляти на будь-яку побутову тему з достатнім рівнем лексики і граматики.

Структура курсу французької мови для початківців

Лексичні теми:

1. Identité (Про себе і свою сім’ю). Цей розділ припускає вивчення лексики, пов’язаної з представленням себе або іншої людини, чисел, професій, національностей.

2. À la gare (На вокзалі). У цьому розділі курсу французької мови для початківців вивчається лексика, пов’язана з поїздками на потягу або автобусі, час, опис міста.

3. Maison et appartement (Будинок і квартира). Ця тема покриває лексику, необхідну для опису житла, квартири, будинку, меблів.

4. Emploi (Робота). У цьому розділі курсу французького для початківців ви зможете освоїти лексику, пов’язану з пошуком роботи, аналізом речень по роботі, співбесідою з працедавцем, у тому числі по телефону.

5. Cuisine (Кухня). Як ви вже здогадалися, в цій темі Ви вивчите назви французьких блюд і не лише. Сюди входить великий лексичний запас на теми продуктів харчування, овочів, фруктів, ресторанів, а також дізнатися про декілька рецептів французьких ласощів.

6. Cinéma et Théâtre (Кіно і театр). Ця тема поглибить ваші знання у сфері кіно і театру, Ви навчитеся описувати вашого улюбленого актора і висловлювати свою думку про той або інший фільм.

7. Vêtements (Одяг). У цьому розділі у Вас з’явиться можливість зайнятися шопінгом по-французьки і одночасно вивчити назви усіх типів одягу і взуття, а також їх розміри, колір і крій.

8. Médecine (Медицина). Тема важлива і включає опис частин тіла, деякі захворювання і їх лікування.

9. Sport (Спорт). По-проходженні цього матеріалу курсу французької мови для початківців Ви зможете розповісти про улюблений вид спорту і багато інших видів фізичних вправ.

10. Voyage (Подорож). Ця тема дасть вам багато лексики для подорожей по Франції і франкомовним країнам, а також Ви освоїте облаштування автомобіля і складете свій перший план подорожі французькою мовою.

11. Transport (Транспорт). Якщо Ви віддаєте перевагу не лише автомобілю, але і літаку, автобусу або потягу, то ця тема дасть вам необхідну лексику.

12. Week-end (Вихідні). Ви зможете розповісти про свої плани на вихідні, про свої хобі і захоплення.

Часи:

  1. Présent – теперішній час
  2. Futur proche – найближче майбутнє
  3. Passé Composé – минуле складене
  4. Passé Récent – нещодавнє минуле
  5. Imparfait – минуле незавершене
  6. Futur Simple – просте майбутнє

Інші граматичні теми:

1. Le genre des adjectifs – рід прикметників

2. Le pluriel des noms et des adjectifs – множина іменників і прикметників

3. Les pronoms personnels COD – прямі додатки

4. Les pronoms personnels COI – непрямі додатки

5. La négation – негативна форма

6. Les compléments de temps: il y a, depuis – обставини часу

7. Les pronoms relatifs qui, que– відносні займенники

8. L’article partitif – частковий артикль

9. Les verbes pronominaux – зворотні дієслова

10. Les superlatifs – найвищий ступінь

11. Le genre des noms des pays – Роди країн і багато що інше!

Як бачите набір лексичних і граматичних тем досить широкий. Ми допоможемо вам освоїти ці теми і навчитися використовувати ці знання в усній мові.

Також ми намагаємося створити максимально зручний для усіх студентів графік занять. У нашій школі панує дуже тепла і дружня атмосфера. Усі викладачі школи досвідчені філологи як України, так і безпосередньо носії мови, які готові поділитися своїми знаннями, навчити учнів правильній вимові, а головне допомогти не лише вивчити французьку мову, але ще і зрозуміти і відчути її. Ми чекаємо в нашій школі усіх, хто вирішив освоїти цю чудову мову.

Зв'язатись з Bonjour Français

Написати

office@bonjour-fr.com

Подзвонити

(044) 353 68 40;
067 352 83 43

Зайти в гості

28-а вул. Эспланадна
3-й поверх, Київ

Години роботи

Пн - Пт: 09.00 - 22.00
Сб: 09.00 - 18.00
Нд: вихідний

Підписатись на новини

Підписатись