Курс французької мови для середнього рівня

Курс французької мови для середнього рівня або одного з середніх рівнів B1 або B2. Завдання цього курсу – навчити студента бути актором, здатним здійснювати різні завдання його особистого, виховного, соціального або професійного життя. Студенти засвоюють тонкощі і нюанси мови, обмінюючись інформацією, життєвим досвідом, думками, створюючи проекти. Ця взаємодія породжує бажання придбати різноманітні лінгвістичні засоби і пізнати франкомовні культури. Курс для середнього рівня дозволяє удосконалити розуміння, підготуватися до довгих, аргументованих виступів.

Структура курсу французької мови для середнього рівня

Лексичні теми:

 1. Les particularités de la résidence et l’alimentation en France (Особливості проживання та харчування у Франції). Цей розділ припускає поглиблене вивчення лексики, пов’язаної з гастрономією, фаст-фудом, спільним зняттям квартири, знанням правил хорошого тону. Ви навчитеся правильно організовувати вечірки і світські заходи, вести дебати на тему дискримінації.
 2. Au travail! (На роботі). У цьому розділі курсу французької мови для середнього рівня ви поглибите знання у сфері роботи і студентського життя, Ви навчитеся готуватися до співбесіди і складати резюме, обговорюватимете соціальні конфлікти. Так само ви поринете в спогади про школу і університет.
 3. La presse et les médias ( Преса і засоби масової інформації). Ця тема покриває лексику, необхідну для обговорення соціальних мереж, нових технологій. Так само Ви зможете імітувати дебати і інтерв’ю на телебаченні. Ви навчитеся відмінно розуміти репортажі.
 4. Acheter et consommer! (Купувати і використовувати). У цьому розділі Ви зможете освоїти лексику, пов’язану з грошима, повторною обробкою речовин, дозвіллям. Навчіться розуміти казки. Ви обговорюватимете майбутнє нашої планети, організовуватимете вихідні і дискутуватимете про екотуризм.
 5. Tous citoyens! (Ми усі – громадяни!). Як ви вже здогадалися, в цій темі Ви вивчите умови отримання громадянства, зможете висловити свою думку про Декларацію прав людини і громадянина. Ви обговорюватимете детективні романи і фільми. Познайомитеся з професією адвоката.
 6. Perles de culture (Культурний колорит). Ця тема розкриє двері в прекрасний світ музеїв, познайомить Вас з талановитими художниками, з історією Лувру, Ви зможете зіграти сцену з п’єси, представити історичний пам’ятник. Ви навчитеся робити синопсис і критику фільму, розуміти історичні передачі.
 7. Vivre l’Europe! (Хай живе Європа). У цьому розділі у Вас з’явиться можливість обговорити європейську політику, глобалізацію, дізнатися більше про Європейський союз. Ви зможете вести дебати про суспільно-виховні проблеми, відмінності мов. Ви навчитеся розуміти листи з регіональними виразами.
 8. Mode (Мода). По-проходженні цього курсу французької мови для середнього рівня Ви зможете розповісти про модне дефіле, дебатувати про переваги в моді, дізнаєтеся історію аксесуарів.
 9. Nature (Природа). Це дуже важлива тема. Ви досконально вивчите лексику, що відноситься до довкілля, тварин, географії і рослин, матимете змогу обговорити проблеми екології нашої Планети.
 10. Les sentiments et les émotions (Почуття і емоції). Ця тема дасть вам багато лексики для опису вашого внутрішнього стану, емоцій, характеру. Ви з легкістю зможете признаватися в коханні і висловлюватися на тему дружби.

Часи:

 1. Futur proche – найближче майбутнє
 2. Futur Simple – просте майбутнє
 3. Passé Composé – минуле складене
 4. Imparfait – минуле незавершене
 5. Passé Récent – нещодавнє минуле
 6. Le plus-que-parfait – давноминулий час
 7. Passé simple – минуле доконане
 8. Subjonctif présent – теперішній час умовного способу
 9. Subjonctif passé – минулий час умовного способу
 10. Conditionnel présent – теперішній час умовного способу
 11. Conditionnel passé – минулий час умовного способу

Інші граматичні теми:

 1. Le genre des adjectifs– рід прикметників
 2. La place des adjectifs– місце прикметників
 3. Le pluriel des noms et des adjectifs– множина іменників і прикметників
 4. Les pronoms personnels COD– прямі додатки
 5. Les pronoms personnels COI– непрямі додатки
 6. La négation et la restriction– негативна форма і обмеження
 7. Les compléments de temps: il y a, depuis– обставини часу
 8. Les pronoms relatifs qui, que, dont – прості відносні займенники
 9. Les pronoms relatifs composés – складні відносні займенники
 10. L’article partitif – частковий артикль
 11. Les verbes pronominaux – зворотні дієслова
 12. Les superlatifs– найвищий ступінь
 13. Les comparatifs – порівняльний ступінь
 14. La forme passive – пасивна форма
 15. Le participe présent et le gérondif – дієприкметник і дієприслівник
 16. Le discours rapporté et la concordance des temps– непряма мова і узгодження часів

Середній рівень припускає відмінне володіння всіма лексичними і граматичними темами, уміння застосовувати знання в повсякденному житті. Наша школа неодмінно допоможе Вам стати незалежним в самовираженні, вести дебати на різні теми, без проблем розуміти аудіоматеріали. І усе це французькою мовою!

Зв'язатись з Bonjour Français

Написати

office@bonjour-fr.com

Подзвонити

(044) 353 68 40;
067 352 83 43

Зайти в гості

28-а вул. Эспланадна
3-й поверх, Київ

Години роботи

Пн - Пт: 09.00 - 22.00
Сб: 09.00 - 18.00
Нд: вихідний

Підписатись на новини

Підписатись