Мовне середовище

Вивчення іноземної мови – процес трудомісткий. І водночас вивчення французької мови – процес творчий, а значить трудомісткий удвічі. Тому украй важливо підібрати ефективні курси французької. Наші курси французької полегшать Ваші зусилля в цій нелегкій справі. Курси французької Bonjour Français не просто допоможуть вивчити ряд правил і декілька тисяч французьких слів, а навчать Вас учити мову, і не лише французьку.

Наші курси французького базуються на комунікативній методиці вивчення французької , яку розробляли мовні школи і курси Франції, яку з успіхом використовують курси французької по всьому світу (наприклад, курси французької в Канаді, курси французької у Бельгії, курси французької в африканських країнах). У її основу покладено відтворення франкомовного середовища. Мовне середовище – один і єдиний спосіб швидко і ефективно опанувати французьку мову і не лише. Проблема нашої мовної реальності – в тому, що ми усі думаємо, говоримо, спілкуємося і лаємося не на французькій, а на рідній мові. У нашому повсякденному житті іноземна мова, тим більше французька, не знаходить широкого застосування. Хіба що, на роботі, і це тільки обмежений круг слів, фраз і мовних кліше.

Наші курси французької – це можливість чути і слухати тільки французьку. Курси французької Bonjour Français дають можливість не просто говорити, але спілкуватися французькою. Російська або українська мови використовуються тільки на початкових рівнях для пояснення французької граматики і фонетики. Таким чином, наші курси французької відтворили штучне франкомовне середовище. А це, у свою чергу в рази прискорює вивчення французької.

Курси французької мови Bonjour Français завжди відкриті для Вас. На наші курси можна заглянути, щоб почати вивчати французьку, спілкуватися, виражати свої емоції або просто поговорити, але тільки французькою. Для цього Курси французької мови Bonjour Français пропонують розмовний клуб.

З повагою,

Школа французької мови Bonjour Français (Бонжур Франсе).

Зв'язатись з Bonjour Français

Написати

office@bonjour-fr.com

Подзвонити

(044) 353 68 40;
067 352 83 43

Зайти в гості

28-а вул. Эспланадна
3-й поверх, Київ

Години роботи

Пн - Пт: 09.00 - 22.00
Сб: 09.00 - 18.00
Нд: вихідний

Підписатись на новини

Підписатись