Онлайн тестування

Увага! Дана система онлайн тестування призначена лише для студентів нашої школи!

Школа Bonjour Français йде в ногу з часом. Наша школа прогресивна, інноваційна і сучасна. Усі наші студенти отримують доступ до онлайн системі тестування, яка швидко і якісно оцінює знання граматики, лексики і навіть креативності.

Ця система складається з 9 юнітів. Кожен юніт відповідає граматичній і лексичній темі, пройденій на попередніх уроках. Таким чином, наші студенти можуть без проблем і труднощів відпрацювати вже вивчений матеріал, а наприкінці тесту – зрозуміти, які пропуски і недоробки мають місце. На наступний урок наші викладачі розбирають із студентами кожну помилку, з’ясовують чому той або інший варіант є правильним, відповідають на питання, ще раз відпрацьовують усі слабкі місця.

Онлайн система тестування складається з двох частин:

  1. тестова частина;
  2. творче завдання.
Тестова частина.

Перевірка цієї частини здійснюється автоматично. Оцінювання ведеться у відсотках. Максимум 100%. Тестова частина складається з безлічі різноманітних авторських завдань, які створили наші викладачі:

  • питання з декількома відповідями, з яких потрібно обрати правильний; Варто уважно читати завдання, тому що можливі не одна, а дві правильні відповіді.
  • диктант. Під час написання диктанту, важливо звертати увагу на розділові знаки, на діакритичні (надрядкові) знаки, на заголовні літери. Потрібно уважно слухати аудіозапис. Якщо ви не розумієте з першого разу, ви можете прослухати запис ще декілька разів.
  • відео. Кожне відео відповідає лексичній темі свого юніта. Це вказує на те, що якщо студенти пройшли тему “робота”, логічно припустити, що на відео буде представлена співбесіда або презентація робочого дня, але ніяк не прогноз погоди.
  • виправити помилки. Це завдання на уважність. При виявленні помилки, потрібно негайно її виправити, вписавши правильний варіант.
  • вставити пропуски. Не варто забувати про апострофи, жіночий рід, множину, діакритичні (надрядкові) знаки, на заголовні букви. Оскільки ігноруючи ці важливі нюанси, можна зробити багато помилок, а потім за цим жалкувати.
  • робота з картинкою.
Головне – уважно розглянути картинку і правильно назвати предмети.

Творче завдання.

Творче завдання представлене у вигляді твору на різноманітні теми. Наприклад, описати чоловіка своєї мрії або описати улюблену пору року. На відміну від тестової частини з автоматичною перевіркою, творчі завдання перевіряють наші досвідчені викладачі. Використовуються оцінки від 1 до 10. Рішення повністю залежить від викладача. Дуже важливо розуміти, що твір не може складатися з одного або двох речень. Тому між нашими студентами і викладачами існує правило: кожен твір повинен містити не менш 10 речень. Той, хто порушує цей закон, втрачає можливість отримати максимальну оцінку. Пам’ятайте, що класичний твір включає вступ, основну частину і закінчення. Успіху всім у перевірці своїх знань!

Зв'язатись з Bonjour Français

Написати

office@bonjour-fr.com

Подзвонити

(044) 353 68 40;
067 352 83 43

Зайти в гості

28-а вул. Эспланадна
3-й поверх, Київ

Години роботи

Пн - Пт: 09.00 - 22.00
Сб: 09.00 - 18.00
Нд: вихідний

Підписатись на новини

Підписатись