Поради вивчаючим французьку або Бог в поміч

  • Наші студенти часто ставлять нам запитання, стосовно вивчення французької мови та пов’язаних з цим складнощів. Ми вирішили відповісти на основні запитання і дати деякі ради. Можливо, у відео, що додається хтось упізнає самого себе, але не слід це сприймати як критику, а швидше як стимул до дії.

  • Поради Bonjour Français для вивчаючих французьку мову

1. Чи можна вивчити французьку мову, не роблячи домашнє завдання, оскільки мені бракує часу?

Так звана “нестача часу” для вивчення іноземної мови – це надумана проблема більшості людей. Як показує практика, час завжди є, просто його треба грамотно використати. Іноді так важливо подзвонити подрузі і розповісти їй про те, яку сукню Ви купили і у відповідь, вислухати її скарги на свого хлопця або перукаря. А ще дуже часто багато хто намагається вчити іноземну мову після перегляду улюблених серіалів, шопінгу або комп’ютерних ігор. А після цього як можна вчити іноземні мови? Вже куди простіше поскаржитися викладачеві на слабку пам’ять, на сім’ю, на надмірну роботу, на зустріч з друзями за келихом пива або просто на слабке здоров’я. Друзі, давайте будемо щирі самі з собою! Час є! Було б бажання! І за великим рахунком, у вас стільки ж часу, скільки було у Леонардо да Вінчі, Мікеланжело і Ейнштейна.

2. Я не запам’ятовую слова, на уроці засвоюю менше половини. Артиклі, мовні звороти, часи – як це усе запам’ятати?

Все дуже просто! Деяким людям дуже подобається себе жаліти. А ще їм найбільше подобається, коли їх жаліють інші. На зайнятті вони скаржаться викладачам на слабку пам’ять, погане сприйняття, сумний досвід вивчення іноземної мови. Якщо Вам дійсно так необхідне співчуття, то Вам краще звернутися в психологічний центр, де ніхто Вас не мучитиме іноземними словами, граматикою, і усі переживатимуть і співчуватимуть. Пам’ять слабшає тільки тоді, коли людина припиняє вчитися. В цьому випадку вивчення іноземної мови є щонайпотужнішим засобом стимуляції процесу запам’ятовування. Оскільки він ґрунтований на багатократному повторенні лексичного і граматичного матеріалу. Іншими словами – у людини, яка серйозно займається хоч би однією іноземною мовою, ніколи не буває проблем з пам’яттю.

3. Як я можу вивчити французьку мову, будучи мамою і домогосподаркою?

Діти – це прекрасно. На жаль, багато вивчаючих французьку мову або іншу іноземну мову, використовують дітей, як прикриття, що б виправдати свої лінощі. Мама, яка гуляє з коляскою і спілкується по телефону, для нас вже не рідкість. А ось мама з граматикою французької мови в одній руці, і коляскою в іншій руці – винятковість. Більше того, сучасні методи і книги використовують аудіо, яке можна слухати в навушниках де завгодно і коли завгодно. Виходячи з цього, підкреслю, наявність дітей не є перешкодою або проблемою. Навпаки, це сприяє вивченню французької мови або будь-якої іншої іноземної мови. Ну а дітей дорослішого віку, можна так само призвичаювати до вивчення іноземної мови.

4. Яка найефективніша методика вивчення французької мови? Оскільки існує комунікативна, проектна, метод 25-го кадру, і як швидко можна вивчити французьку мову, у тому числі, що ви скажете про курс “французький за 10 днів»?

Ідеальної методики вивчення іноземної мови не існує. Псевдовчень і лжепророків в сакральній сфері вивчення іноземних мов дуже багато. І що кожен, хто бажає вивчити французьку, англійську або іншу іноземну мову, по простодушності або просто по незнанню, може з легкістю заблукати в цій величезній кількості методик. У вивченні будь-якої іноземної мови, ключовими факторами є праця і час. Для того, щоб ваш мозок сприйняв нову мовну реальність і навчився застосовувати правила і лексику в спілкуванні, потрібен час. І це ніяк не може бути 10 днів або 3 місяці. У вивченні іноземної мови все так само як і в природі. Не можна спекти хліб за 5 хвилин, не можна виростити дитину за 5 місяців. Тому кращий метод вивчення французької мови або будь-якої іншої іноземної мови – це систематичне відвідування зайняття, виконання домашніх завдань і постійний, живий інтерес до мови, яку вивчаємо.

Зв'язатись з Bonjour Français

Написати

office@bonjour-fr.com

Подзвонити

(044) 353 68 40;
067 352 83 43

Зайти в гості

28-а вул. Эспланадна
3-й поверх, Київ

Години роботи

Пн - Пт: 09.00 - 22.00
Сб: 09.00 - 18.00
Нд: вихідний

Підписатись на новини

Підписатись