УМОВИ НАВЧАННЯ НА КУРСАХ ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ BONJOUR FRANÇAIS

1. ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Курси французької мови Bonjour Français  є спеціалізованими курсами французької мови.

1.2 Всі бажаючі можуть вивчати французьку мову на курсах французької мови Bonjour Français  у групах, або індивідуально.

2. ЗАПИС НА КУРСИ

2.1 Періоди запису на курси та розклад занять груп визначаються адміністрацією курсів.

2.2 Всі бажаючі вивчати французьку мову у групах на курсах французької мови Bonjour Français  навчаються у групах відповідно до свого рівня.

2.3 Рівень мови визначається під час усного, а при необхідності і письмового, тестування, яке проводиться спеціалістами курсів французької мови Bonjour Français.

2.4 Тестування рівня мови є обов’язковим для всіх, хто вже вивчав французьку мову і  бажає приєднатись до існуючої групи будь-якого рівня.

2.5 Передплата навчання здійснюється щомісяця за кожні 12 занять, з розрахунку 3 (три) заняття на тиждень.

2.6 Передплата навчання здійснюється готівкою в гривнях і сплачується адміністрації курсів або банківським переказом за реквізитами, що надають курси французької мови Bonjour Français.

2.7 Якщо слухач не може продовжувати навчання на курсах французької мови Bonjour Français, курси відшкодовує вартість уроків, які були оплачені і на яких слухач не може бути присутнім після письмового попередження адміністрації курсів слухачем лише у наступних випадках: нещасний випадок або важка  хвороба слухача при пред’явленні медичної довідки.

2.8 Якщо за певних обставин (відпустка, хвороба, відрядження, родинні справи) слухач не може бути присутній на уроці і попередить про це письмово на електронну адресу office@bonjour-fr.com , він має право на додатковий безкоштовний урок у своїй групі. При цьому кількість додаткових безкоштовних уроків не може становити більше ніж  9 (дев’ять) уроків за період з 01 вересня поточного року по 31 серпня наступного року.

2.9 Кожен слухач курсів має можливість безкоштовно відвідувати додаткові граматичні консультації та розмовні клуби, що проводяться кожної суботи за графіком, що визначається адміністрацією курсів.

2.10 Кожен слухач курсів має безкоштовний доступ до бібліотеки у Школі французької мови Bonjour Français за умови внесення грошової застави, визначеної адміністрацією курсів французької мови Bonjour Français.

2.11 Якщо борг за навчання складатиме більше ніж 1 (один) урок слухач може бути відрахований з курсів французької мови Bonjour Français і його місце може бути надане іншому слухачеві, що сплатив за навчання та має рівень французької мови, близький до рівня учасників групи.

2.12 Одне заняття триває 90 хвилин.

2.13 Вартість навчальних посібників не входить в суму оплати за навчання.

3. НАВЧАННЯ У ГРУПАХ

3.1 Кількість слухачів у групі не може перевищувати 6 (шести) осіб.

3.2 Адміністрація курсів  залишає за собою право заміни викладача в групі.

3.3 Групи, в яких нараховується менше, ніж 6 слухачів, можуть бути об’єднані з іншими групами, або доукомплектовані слухачами, що мають рівень французької мови, близький до рівня учасників групи, що доукомплектовується.

3.4 Перехід в іншу групу можливий за умови попереднього дозволу адміністрації курсів французької мови  Bonjour Français  за наявності вільних місць у групі, у яку здійснюється перехід. При цьому кількість слухачів у групі не може перевищувати кількість слухачів, зазначену у пункті 3.1.

 4. ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

4.1 Індивідуальні уроки проводяться за графіком, узгодженим з адміністрацією курсів французької мови  Bonjour Français.

4.2 Всі індивідуальні уроки передплачуються з розрахунку не менш ніж 6 (шість) уроків.

 5. ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ

5.1 Курси французької мови  Bonjour Français працюють з понеділка по суботу.

5.2 Слухачі відвідують заняття за графіком, що обрали та узгодили з адміністрацією курсів у період запису на курси.

5.3 Заняття, які припадають на святкові дні, переносяться на іншу дату.

5.4 У випадку відсутності викладача та неможливості його замінити, заняття переноситься на інший день. Адміністрація курсів попереджає по телефону або sms повідомленням про перенос заняття.

5.5 Всі заняття, окрім перших базових занять з фонетики та граматики для слухачів початкового рівня, проводяться французькою мовою.

5.6 У разі виникнення складностей у навчанні, слухач може безкоштовно отримати граматичну консультацію згідно з розкладом консультацій, або сплатити за 1 (одне) чи декілька індивідуальних занять, під час яких в індивідуальному порядку будуть відпрацьовані лексичні або граматичні теми.

5.7 Заняття проводять франкомовні висококваліфіковані викладачі.

5.8 Якщо слухач заважає спокійному проведенню заняття і поводить себе неналежним чином відповідно до норм етики, викладач має право попросити його звільнити аудиторію. У разі необхідності, навчання такого слухача може бути припинене.

5.9 Забороняється користуватись мобільним телефоном під час занять.

6. ТЕСТУВАННЯ ТА ДОМАШНІ ЗАВДАННЯ

6.1 Виконання домашнього завдання є обов’язковим для всіх слухачів курсів французької мови  Bonjour Français. Активна робота та виконане домашнє завдання є запорукою успіху у вивченні французької мови.

6.2 Згідно з навчальною програмою курсів після проходження певної кількості лексичних та граматичних тем всі слухачі виконують контрольні роботи або тестування. Якщо протягом двох місяців результат 50% контрольних робіт слухача є незадовільним, тобто складає менш ніж 60% з 100%, слухач може бути переведений у групу нижчу за рівнем мови для повторення пройденого лексичного та граматичного матеріалу.

Связаться с Bonjour Français

Написать

office@bonjour-fr.com

Позвонить

(044) 353 68 40;
067 352 83 43

Зайти в гости

28-а ул. Эспланадная
3-й этаж, Киев

Время работы

Пн - Пт: 09.00 - 22.00
Сб: 09.00 - 18.00
Вс: выходной

Подписаться на новости

Подписаться