Розмовний клуб

Як відомо, на сьогодні у світі число тих, хто говорить французькою мовою – близько 120 млн людей. Французька мова є офіційною мовою міжнародних організацій і однією з тих,яку найчастіше вивчають в якості іноземної. Багато хто вивчає французьку мову в Україні, але можливість поринути в мовне середовище є лише у одиниць.

Розмовний клуб французької мови в школі Bonjour Français – дає можливість поспілкуватися на будь-яку тему з носієм мови, а також з іншими людьми, які вивчають французьку. Розмовний клуб французької мови цікавий тим, що це спонтанне, живе спілкування, без попередньої підготовки і заучування текстів. Це практика французької мови в реальних, “бойових” умовах .

Для Вас участь в розмовному клубі любителів французької – Club des Francophones – це реальна можливість застосувати свої мовні знання на практиці, здолати мовний бар’єр, навчитися вільно висловлювати свої думки, а також познайомитися з багатою культурою Франції, Канади і інших франкомовних країн. Ми постараємося відкрити для Вас світ сучасного французького життя в усій його різноманітності: кіно, література, музика, мистецтво…

Ставши членом нашого клубу, Ви не лише значно поповните свій лексичний запас, придбаєте цінні знання і навички, але і познайомитеся з новими цікавими людьми, які поділяють Вашу любов і інтерес до французької мови.

Ми чекаємо на Вас щосуботи в Club des Francophones за адресою: вул.Эспланадна, 28-а, 3-й поверх

Приходьте, ми раді усім учасникам! Станьте творцями доброї традиції і почесними членами нашого розмовного клубу Club des Francophones.

Зв'язатись з Bonjour Français

Написати

office@bonjour-fr.com

Подзвонити

(044) 353 68 40;
067 352 83 43

Зайти в гості

28-а вул. Эспланадна
3-й поверх, Київ

Години роботи

Пн - Пт: 09.00 - 22.00
Сб: 09.00 - 18.00
Нд: вихідний

Підписатись на новини

Підписатись