Команда Bonjour Français

 • Віра

  Віра
  Ви тільки подивіться на цю чарівну блондинку! За зовнішньою тендітністю ховається справжній професіонал своєї справи. Розумна і весела, Віра зробить кожен ваш урок по-справжньому незабутнім! Її знання, якими вона охоче з вами поділиться, і невичерпна енергія відкриють вам вишуканість Франції та французької мови. Разом ви підкорите вершини Альп, прогуляєтесь Єлисейськими полями, навчитеся говорити про кохання найромантичнішою мовою світу!
 • Марі

  Марі
  Завдяки своїй енергетиці та харизмі, а також експресивності, з викладачем Марі нові слова та нову лексику не те що легко вивчити, а просто неможливо забути. Кожне слово, вислів і граматичне правило назавжди оселяться у пам’яті студента разом з хорошим настроєм та радістю життя. На уроки Марі ходять як на шоу вищого пілотажу з вивчення французької. Енергетика цього викладача не тільки підсилює бажання вивчати мову, але і бажання пізнавати світ і розвиватися кожну хвилину та навіть секунду.
 • Emmanuel

  Emmanuel
  Emmanuel – чудовий викладач. Наші студенти люблять його гострий розум і професіоналізм. Він налаштований тільки на позитивний лад, завжди привітний і добрий до усіх. Окрім цього, він багато подорожував, побачив своїми очима традиції і звичаї різних країн світу. Emmanuel справжній професіонал, він подарує Вам прекрасні знання французької мови і прищепить любов до французької культури.
 • Ніна

  Ніна
  Енергія, яку випромінює Ніна розповсюджується не тільки завдяки кольору її волосся, але і внутрішній творчій натурі. До кожного завдання вона підходить творчо і ретельно. Талант цього викладача полягає в умінні передати знання іншому і в умінні робити важкі речі легкими. І як казав М. Монтень: «Для того щоб навчити іншого, потрібно більше розуму, ніж для того, щоб навчитися самому ». На уроках такого вчителя відчуваєш себе комфортно і впевнено. Атмосфера домашнього затишку, взаємодопомоги і підтримки, яка панує на уроках робить вивчення французької приємним і цікавим заняттям.
 • Юля

  Юля
  Енергійність, креативність та любов до французької мови допомагають нашій Юлі створювати незабутні уроки. Вона вміє з легкістю пояснити навіть найскладніший матеріал у чіткій та лаконічній формі, зрозумілій кожному. Юля перетворює звичайний урок у справжній екшен! У цьому їй допомагає гарне почуття гумору та позитивний погляд на життя. Ви з радістю поспішатимете на урок у будь-яку погоду, адже на заняттях Юлі завжди панує сонячна, тепла та затишна французька атмосфера.
 • Тео

  Тео
  Наш викладач Тео дуже цікава і позитивна, щира і чуйна людина. На уроці у Тео завжди панує дружня атмосфера. Незважаючи на свою веселу вдачу, Тео дуже серйозно готується до уроків. Він не тільки професійний викладач, але і всесторонньо розвинута особистість. З ним Ви відчуєте себе значущим, він стане Вашим найкращим другом. Матеріал він подає цікаво і доступно. У нього на уроці Ви вивчите не тільки мову, а й культуру і традиції Франції, дегустуючи страви, які він для Вас приготував, співаючи Ваші улюблені французькі пісні. Вже після першого заняття з Тео Ви зрозумієте, що хочете залишитися в нашій школі Bonjour Français і будете з нетерпінням чекати наступного уроку!
 • Оксана

  Оксана
  Оксана – це активна людина, життєрадісна дівчина. З нею Ваші уроки будуть схожими на свято. Однак Ви маєте бути готовими старанно працювати, адже наша Оксана знайде засіб примусити Вас вивчити ВСЕ…і навіть трішки більше. З перших уроків вона стане для Вас більш ніж просто вчителем, вона стане для Вас другом….усі Ваші перемоги та поразки вона сприймає, як свої. Оксана – це справжній професіонал своєї справи: вона працює з групами від фонетики до рівня С1. Французька мова – це невід’ємна частина її життя. Навіть дома,у сімейному колі, за чашкою чаю з круасаном, Оксана поцікавиться у папи на французькій як він провів день, обговорить з мамою черговий французький рецепт та розкаже брату новий французький жарт. Оксана готова з радістю поділитися з Вами своїми знаннями, та будьте впевнені, з нею Ви полюбите французьку мову!
 • Олена

  Олена
  Як змусити колектив креативних викладачів, кожен із яких – яскрава особистість, працювати як одне ціле, як створити з них єдиний, складний і безвідмовний організм? Такою червоною ниткою, золотим єднальним ланцюжком у нашому товаристві є Олена. Без неї ми всі – як без очей. Вона, неначе її частинка живе в кожному з нас, завжди знає наперед майбутнє кожного викладача: з ким він зустрінеться сьогодні, де йому бути і що подати до чарівного педагогічного столу. Рідко трапляються люди, які так точно передбачають зустрічі, їх місце та час. Вона, неначе всевидющий і всюдисущий дух, завжди з тобою, адже це її робота, важка, копітка і мало кому посильна. Нашу школу неможливо уявити без Олени, цього путівного вогника, який повсякчас веде викладачів до відкриття нових людей, нового Знання, нових світів.
 • Жан

  Жан
  Жан – щирий, добрий і чутливий викладач. Він уміє побудувати надзвичайно лаконічний і цікавий урок. Наші студенти цінують його харизму, тонке почуття гумору і позитивний настрій. Вони завжди з радістю приходять на його уроки, забуваючи про усі проблеми. Жан може різноманітити і обіграти навіть найважчу граматичну тему. Він з легкістю пояснює будь-які тонкощі і нюанси французької мови. Завжди щирий, веселий і добродушний – це Jean!
 • Аніс

  Аніс
  Аніс – енергійна, весела і цілеспрямована людина. Любить все нове, незвичайне, нестандартне. Його уроки завжди проходять «з родзинкою» – зробити що-небудь незвичайне. Будьте готові до експериментів! Невиправний оптиміст. Завжди в веселому настрої, і не бачить причин для відмови від цієї звички 🙂 Аніс вселяє любов до французької мови, він зарядить Вас енергією і надихне на підкорення найвищих вершин! На його уроках Ви обов’язково вивчите будь-яке граматичне правило, і запам’ятаете навіть найдовше і найважче слово!
 • Patrick

  Patrick
  Patrick веселий і життєрадісний, але в роботі орієнтуєтеся на результат. Він любить свою роботу і отримує задоволення від роботи з людьми, тому уроки з ним проходять в легкій і невимушеній атмосфері. Він весь час прагне до саморозвитку і готовий допомагати людям у досягненні їх цілей. Patrick – це ходяча енциклопедія. Він дасть вичерпні відповіді на будь-які питання. У вільний від роботи час пише наукові роботи в галузі хімії. Він також захоплюється спортом, особливо футболом. Так що над його темами для дебатів вам доведеться поламати голову і не раз.
 • Дар'я

  Дар'я
  Дар’я – це друг і союзник, тобто саме та людина, яка завжди рада успіхам студентів! Вона також завжди готова допомогти кожному, хто цього потребує. Дар’я завжди готова вислухати і допомогти. Але пам’ятайте, що для неї найважливішими є щирість і чесність. Дар’я завжди готова поділитися з вами чимось новим і цікавим на уроці французької мови!
 • Яна

  Яна
  Цілеспрямованість і орієнтація на успіх, впевненість в собі і ерудованість – якості властиві Яні. Студенти Bonjour Français полюбили цього викладача за товариськість і почуття гумору. На своїх заняттях, Яні не доводиться бити лінійкою об стіл для того щоб привернути увагу сонних студентів, сповзаючих під стіл…Адже, урок проходить динамічно і, що важливо, результативно!
 • Валерія

  Валерія
  Безперечний козир Валерії – це її весела вдача та чарівна посмішка. У нашій команді вона є невичерпним джерелом завзяття й оптимізму, а її поява в учительській – це нова хвиля позитивних емоцій та забавних історій. Всі ці особливості Валерії гармонійно поєднуються з такими необхідними викладачеві якостями як вимогливість, терпіння, відповідальність і бажання самовдосконалюватися. Студенти часто дякують Валерії за проявлений креатив, підтримку, завжди гарний настрій і вкладену енергію, потоку якої, здавалося б, немає кінця.
 • Альона

  Альона
  Альона одна з перших прийшла в Бонжур, кароока красуня, закохана у Францію та східні танці. Весела та жвава, вона може бути достатньо суворим та вимогливим викладачем, що, як показує практика, просто необхідно деяким студентам. Французька – то її пристрасть, її життя. Альона завжди може знайти підхід до будь-якого студента, її уроки цікаві та динамічні. Вона не дозволить вам нудьгувати! Вправно комбінуючи правила граматики з лексичною грою, діалогами, не забуваючи про насичені бесіди, вона навчить вас французької, та вже кілька секунд потому ви скажете ваше перше “Бонжур”!
 • Ольга

  Ольга
  Ольга – яскрава особистість, одна з тих, котрими захоплюєшся та котрих поважаєш. Вона дуже розумна та наполеглива, вміє подати необхідний матеріал доступно та завжди « comme il faut ». На уроках з нею завжди цікаво, оскільки в ці 90 хвилин вона вкладає всю себе, всю свою енергію та ерудицію, свою душу. Студенти її дуже цінують, багато хто хоче займатися лише з нею. У Ольги багато досвіду, вона являється призером багатьох французьких конкурсів, одним з яких є стажування в Парижі. Це є дівчина з тріпотливою душею , але з зі стальним характером!
 • Аліна

  Аліна
  Аліна вміло поєднує талант викладача і творчий потенціал. Динамічна і позитивна, юна і чарівна, вона, вміє надихати. На заняттях ставить акцент на продуктивну роботу: опрацювання лексики в ігровій формі, повторення і вивчення нової граматики, вона вимоглива до якості знань у своїх студентів. За що, в свою чергу, студенти не позбавляють її подяки. Творчий підхід до викладання в нашій справі незамінний, і в цьому Аліні дійсно немає рівних. Ігри, активності, відео, аудіо, створення ситуацій – урок побудований динамічно і ефективно, а палаючі очі і чарівна посмішка як ніяк краще доповнюють образ ідеального викладача.
 • Олександра

  Олександра
 • Саїд

  Зв'язатись з Bonjour Français

  Написати

  office@bonjour-fr.com

  Подзвонити

  (044) 353 68 40;
  067 352 83 43

  Зайти в гості

  28-а вул. Эспланадна
  3-й поверх, Київ

  Години роботи

  Пн - Пт: 09.00 - 22.00
  Сб: 09.00 - 18.00
  Нд: вихідний

  Підписатись на новини

  Підписатись